Menu

Idealny prezent dla niej – jak nie popełnić błędu?

Lipiec 18, 2018 - Prezenty dla kobiety
Idealny prezent dla niej – jak nie popełnić błędu?

Czy może być coś łatwiejszego niż znalezienie prezentu dla ukochanej kobiety? Niemal każdy mężczyzna, któremu stawia się to pytanie, robi w tym samym momencie krzywą minę i nie sposób nie zgodzić się z tym, że jest to reakcja w pełni uzasadniona. Gdy w grę wchodzi prezent dla niej co kupić to pytanie, które długo pozostaje bez odpowiedzi. Czasem przy tym nawet wnikliwa analiza kobiecych potrzeb nie jest nas w stanie uchronić przed wpadką. Jakich błędów należy więc unikać?

 

Coś na prezent dla niej – niebezpieczna przypadkowość

Chyba najpoważniejszym błędem, jaki może popełnić mężczyzna, jest wybranie prezentu dla niej bez zastanowienia się, czy konkretny zakup jest rzeczywiście dobrym pomysłem. Możliwości jest wiele i wcale nie brakuje inspirujących upominków, należy jednak pamiętać o tym, że bliskie nam kobiety są zwykle osobami dość wrażliwymi.

Nie każdy prezent je ucieszy, niektóre zaś mogą nieść za sobą przesłanie, którego wysłaniem z całą pewnością nie byliśmy zainteresowani. Jeśli więc planujemy zamówić pierwsze rozwiązanie, jakie rzuciło nam się w oczy, zastanówmy się dwa razy, czy jest to bezpieczna opcja.

 

Prezent dla niej – cena ma znaczenie

O cenie w kontekście upominków dla niej powiedziano już wiele, a jednak panowie konsekwentnie zdają się nie dostrzegać tego, że nie każdy upominek można uznać za tak samo atrakcyjny w tym ujęciu. Zwykło się uważać, że im prezent jest droższy, tym lepiej, pozwala bowiem kobiecie odczuć, jak wiele dla nas znaczy.

Tymczasem okazuje się, że tani prezent dla niej taki, jak choćby spersonalizowany kubek lub koszulka z ciekawym napisem, jest zdecydowanie życzliwiej przyjmowany. Nie rodzi podejrzeń, że jest próbą zatuszowania czegoś niewłaściwego i nie wywołuje skrępowania tym, że bardzo trudne może się okazać zrewanżowanie się w podobny sposób.

 

Upominek z przekazem

W prezentach, za którymi podąża jakieś przesłanie, nie powinno być problemu tak długo, jak długo jest ono pozytywne w swojej wymowie. Gdy jednak okazuje się, że upominek jest dość złośliwy, obdarowana może nie docenić ani jego celności, ani zaangażowania, jakie włożyliśmy w jego wybór. Jeśli więc chcemy porozmawiać o czymś, co nie musi być dla niej przyjemne, nie ukrywajmy tego za złośliwymi upominkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: