Menu

Nieszablonowe prezenty z okazji rocznicy ślubu

Wrzesień 9, 2018 - Prezenty na rocznicę pomysły
Nieszablonowe prezenty z okazji rocznicy ślubu

Jeśli co roku zastanawiacie się jak zaskoczyć żonę na rocznicę ślubu lub też nie przychodzą wam do głowy żadne pomysły na prezent na rocznicę dla mężczyzny, to mamy dla was proste i co najważniejsze tanie rozwiązanie.

Prezenty spersonalizowane na rocznicę dla żony

Mamy dla was pomysł na prezent na rocznicę ślubu dla żony, który nie tylko sprawi jej wiele radości, ale też nie wydrenuje waszych kieszeni. Prezent taki powinien być z jednej strony funkcjonalny, aby żona mogła i chciała z niego korzystać, a z drugiej od razu pokazywać, że został wybrany specjalnie dla niej i pod kątem jej zachcianek i gustów. Ostatecznie prezent dla żony powinien być maksymalnie spersonalizowany, co sugeruje, że podczas wybierania go, myśleliśmy właśnie o niej, a nie korzystaliśmy z utartych szablonowych rozwiązań w rodzaju na przykład książki czy perfum.

Pomysłem, który może wydawać się banalny, ale łączy w sobie funkcjonalność i łatwość jego zindywidualizowania jest na przykład poduszka. Ta przyda się każdemu domownikowi, a zwłaszcza żonie, a możemy na niej nadrukować dowolny obraz czy sentencję. Dobrym rozwiązaniem jest fartuch kuchenny. Opatrzony dowcipnym hasłem ze zdjęciem żony, nie tylko ją rozbawi, ale też będzie jej służył codziennie podczas gotowania posiłków i przypominał, że dostała go właśnie od was na rocznicę ślubu.

Prezenty spersonalizowane na rocznicę dla męża

Tę samą logikę możemy zastosować, jeśli chodzi o niedrogi prezent na rocznicę ślubu z mężem. Musimy jedynie zmienić nieco asortyment i zamiast fartucha kuchennego wybrać na przykład kufel do piwa. To idealny pomysł na upominek na rocznicę ślubu dla męża, który będzie przez niego nieustannie używany, czyli spełni podobną funkcję jak fartuch w przypadku żony.

Możemy też zamówić specjalne worki na alkohol, które podobnie jak poduszki zadrukujemy stosownymi cytatami, hasłami lub po prostu podobizną naszego wybranka. Dzięki temu mąż będzie już zawsze kojarzył użyteczny prezent z naszą osobą. Ostatecznie możemy na przykład zamówić dwie poduszki. Każdą opatrzyć innym imieniem i serduszkiem. Będą one fajną pamiątką z tej właśnie rocznicy ślubu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: