Menu

Prezenty na każdą okazję

Styczeń 16, 2018 - Prezenty
Prezenty na każdą okazję

W ciągu całego roku nie brakuje okazji do tego, aby bliskich obdarowywać prezentami. Prezent z okazji urodzin, imienin lub innej rocznicy na pewno sprawia radość i jest dowodem naszej pamięci. Warto jednak sprawiać sobie drobne upominki również bez okazji. Ot tak, z samego z siebie, aby ujrzeć uśmiech na zaskoczonej tym faktem twarzy. Nie wiesz co może sprawić przyjemność żonie, dziecku lub przyjacielowi? Pamiętaj o złotej zasadzie – drogie prezenty mogą być krępujące i wywoływać poczucie zobowiązania. Nie polecamy takich szczodrych upominków wręczać zbyt często, gdyż paradoksalnie mogą przyczynić się do pogorszenia relacji. Szczególnie jeśli obdarowany nie dysponuje takim budżetem, który pozwalałby mu się na odwzajemnienie. Dlatego idealne i niedrogie prezenty znajdziesz na suprizo.pl.

zapakowany oryginalny prezent w pudełku

Niedrogi prezent – uniwersalne propozycje

Bardzo lubianymi przez wszystkich prezentami są te wykonane ze szkła lub ceramiki. Prezenty szklane i ceramiczne są trwałe, łatwe do utrzymania w czystości, a także mogą pełnić rolę dekoracyjną, jak również być przedmiotem funkcjonalnym, stosowanym każdego dnia. Takie prezenty to nie tylko figurki, ale również najróżniejsze kubki z nadrukiem, filiżanki, wazony oraz to, co szczególnie ucieszy panów – kufle. Niemal każdy z takich prezentów może zostać w ciekawy sposób spersonalizowany. Na czym polega personalizacja? To określenie odnosi się do umieszczenia na prezencie okolicznościowego nadruku. Może nim być dedykacja, wykonana przez nas grafika lub data bądź logo. Prezenty szklane mogą być personalizowane jedną z kilku metod – nadrukiem lub przez grawerowanie laserowe. Ta druga metoda okazuje się trwalsza i jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.

Prezenty ceramiczne znakowane są jedną z kilku technik wykonywania nadruków. Pojedyncze sztuki znakuje się techniką druku bezpośredniego lub tampondruku, a większe nakłady mogą być znakowane metodą nadruku wypalanego, w którym uzyskuje się bardzo dużą trwałość zdobienia.

 

Opakowanie na wyjątkowy prezent ma znaczenie

Wręczając komuś prezent, pamiętajmy o opakowaniu. Jest ono równie ważne jak jego zawartość. Opakowanie pełni dwie funkcje. Przede wszystkim chroni upominek przed zniszczeniem. Ma to szczególne znaczenie wtedy, kiedy wręczamy prezenty szklane i ceramiczne. Opakowanie również jest ozdobą i zachętą do tego, aby prezent odpakować. Może budzić ciekawość i wzmagać radość z samego faktu, że upominek od kogoś otrzymaliśmy. Opakowaniem może być pudełko tekturowe, skrzynka drewniana lub papierowa torebka. Ważne aby opakowanie ładnie się prezentowało i wielkością było dopasowane do prezentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: